Equinnoxx.imgur.com nuotr. / Žaidimų mėgėjas Quinnas merginai Amy pasipiršo „nulaužęs“ „Nintendo“ žaidimą „Contra“

Vaikinas „nulaužė“ „Nintendo“ žaidimą, kad pasipirštų savo merginai

Įsilaužimai Saugumas

Kaip pasipiršti merginai, kad ji tai prisimintų visą gyvenimą? Kiekvienas vyras šį klausimą sprendžia pagal savo fantaziją ir galimybes. Žaidėjui, pasivadinusiam slapyvardžiu „Equinn0xX“ (tikras jo vardas – Quinnas), šią dilemą išspręsti padėjo jo hobis.

Iš pradžių vaikinas surado kasetę su žaidimu „Contra“, skirtu 8 bitų konsolei „Nintendo NES“. Tuomet jis išlitavo „EPROM“ atminties mikroschemas, internete rado žaidimo „ROM“ atvaizdą, o su specialia įranga pakeitė tam tikrus jo parametrus.

Žaidėjų pavadinimus „Player 1“ ir „Player 2“ jis pakeitė tikraisiais savo ir merginos vardais – Quinnas ir Amy. Tačiau pagrindinis siurprizas laukė pabaigoje. Quinnas paprašė savo merginos pereiti visą žaidimą (šis, beje, nėra vienas lengviausių), o jį įveikus ekrane pasirodė užrašas: „Sveikinu, Amy! Tu įveikei žaidimai, išgelbėjai visatą ir laimėjai mano širdį. Ar tekėsi už manęs…“

Daugtaškis įrašytas dėl to, kad žaidime paprasčiausiai nėra klaustuko ženklo. Žaidėjo teigimu, jis galėjo visa tai pataisyti, tačiau tiesiog neturėjo tiek laiko. Vaikinas prieš tai sugadino tuziną kasečių su žaidimais bei atliko galybę modifikacijų, kad jam pavyktų padaryti tai, ką padarė.

Vis tik pastangos pasiteisino: mergina pasakė „taip“. Visą nuotraukų galeriją, kaip vyko pasiruošimas, galite pamatyti šiame puslapyje.

Equinnoxx.imgur.com nuotr./„Nulaužta“ žaidimo „Contra“ disketė su žiedu
Equinnoxx.imgur.com nuotr./„Nulaužta“ žaidimo „Contra“ disketė su žiedu

faceitlt

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *