„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Facebook“

Sutriko „Facebook“ veikla: vartotojai negalėjo skelbti pranešimų, nuotraukų, komentarų

Facebook Socialiniai tinklai Uncategorized

Pirmadienio popietę buvo sutrikęs socialinio tinklo „Facebook“ darbas, o jo nariai visame pasaulyje skelbė negalintys atnaujinti būsenos, įkelti nuotraukų, rašyti komentarų ir atlikti kai kurių kitų veiksmų.

Sutrikimai užfiksuoti apie 15.40 val. Lietuvos laiku. Bandant atnaujinti būseną arba parašyti komentarą, „Facebook“ nariui buvo išmetama žinutė, kad kilo problemų atliekant veiksmą ir prašoma pabandyti po kelių minučių.

Mashable.com pastebi, kad tokios problemos nėra retenybė, tačiau panašu, kad šįkart tai vyko pasauliniu mastu.

Apie sutrikimus praneša ne tik naujienų portalai, bet ir „Twitter“ vartotojai: vieni dėl problemų kaltino pirmadienį, kiti šmaikštaudami skundėsi, kad negalės draugams parodyti, ką šiandien valgė vakarienei.

„Facebook“ komunikacijos vadovas Europai Iainas Mackenzie teigia, kad socialinio tinklo programuotojai stengiasi atnaujinti svetainės darbą. „Mes žinome, kad kai kurie žmonės susiduria su problemomis bandydami paskelbti žinutes „Facebook“ ir mes aiškinamės problemą“, – teigė jis.

Praėjus maždaug dviem valandoms nuo sutrikimų pradžios, „Facebook“ nariai teigia vėl galintys skelbti pranešimus bei komentarus.

15minMAZAS

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *