Programišiai įsilaužė į žaidimus kuriančios kompanijos „Ubisoft“ serverius, pavogta milijonų žaidėjų asmeninė informacija

Įsilaužimai Privatumas

Daugeliui gerai žinoma kompanija „Ubisoft“, kuri užsiima žaidimų kūrimu ir leidimu, vakar oficialiai pranešė, kad savo darbą išmanantys įsilaužėliai įsilaužė į kompanijos serverius bei sugebėjo pavogti beveik viską: prisijungimo vardus, elektroninius pašto adresus ir slaptažodžius.

Nepaisant to, kad pavogti slaptažodžiai yra apsaugoti, „Ubisoft“ nemano, jog tai sustabdys įsilaužėlius nuo jų iššifravimo. Žaidimų kūrėjas jau ištaisė klaidas ir įsilaužėliai nebeturi priėjimo prie duomenų bazių. Nurodoma, kad įsilaužėliams nepavyko pavogti finansinės žaidėjų informacijos.

„Svarbiausia pažymėti, kad jokia finansinė žaidėjų informacija, saugoma „Ubisoft“ serveriuose, nebuvo pavogta, taigi visų kreditinių ir debetinių kortelių informacija išliko saugi“, – rašoma „Ubisoft“ pranešime spaudai.

Vis dėlto kompanija prašo visų pasikeisti slaptažodžius Ubi.com svetainėje, o taip pat kituose tinklalapiuose, kur naudojote tokį patį slaptažodį.

technologijos-lt-logo

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *