Po programišių įsilaužimo „Sony“ stabdo filmų kūrimą

Įsilaužimai Saugumas

JAV filmų pramonės bendrovė „Sony Pictures“ stabdo šiuo metu filmuojamų kino juostų gamybą, nes programišiai įsilaužė į įmonės kompiuterių tinklą. Tokią informaciją šeštadienį paviešino Londone įsikūręs leidinio „The Times“ padalinys. Apie tai praneša portalas „Fox News“.

„The Times“, cituodamas nenurodomą savo šaltinį, teigia, kad su „Sony“ bendradarbiaujančios filmavimo agentūros atšaukė filmavimą, nes įsilaužimas į sistemą blokavo išmokas ir atliekamus mokėjimus. „Sony“ atstovai iki šiol pasklidusios informacijos nekomentavo.

Programišių grupė, pasivadinusi „Taikos saugotojais“ (angl. Guardians of Peace), pradėjo puldinėti „Sony“ dar praėjusį mėnesį. Atakos metu buvo paviešinti keturi filmai, tūkstančiai dokumentų, įrašų studijos kompiuterinėje sistemoje pasidėjo tikra sumaištis.

Į viešumą iškilo ir kai kurie trikdantys faktai: laiškai tarp filmų gamintojų ir įmonių vadovų, kuriuose niekinamai atsiliepiama apie didžiąsias ekrano žvaigždes ir kai kuriuos projektus.

Federalinių tyrimų biuras jau pradėjo tyrimą dėl vykdytų įsilaužimų. Institucija taip pat nusiuntė specialius įspėjimus apie programišių naudojamus metodus kitoms pramogų srityje veiklą vykdančioms įmonėms.

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.