AFP/„Scanpix“ nuotr. / Moteris naudojasi telefonu

„Omnitel“ klientams – antivirusinė apsauga „Android“ telefonams

Android Operacinės sistemos Saugumas

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pirmoji iš Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių savo klientams pasiūlė išmaniųjų telefonų duomenų apsaugos paslaugą, kuri teikiama bendradarbiaujant su UAB „NOD Baltic“. Nuo šiol visuose „Omnitel“ salonuose galima įsigyti „ESET Mobile Security“ antivirusinę apsaugą išmaniesiems telefonams su „Android“ operacine sistema.

„Išmanieji telefonai yra skirti jungtis prie interneto – naršyti, naudotis programėlėmis, bendrauti socialiniuose tinkluose ar naudotis el. paštu, todėl internetu plintantys virusai kelia jiems didelę grėsmę, – sakė „Omnitel“ viceprezidentė klientams Lina Galatiltė. – Mums rūpi, kad klientai turėtų galimybę savo išmaniuosius telefonus apsaugoti kuo patogiau, todėl pasiūlėme jiems telefonų duomenų apsaugos paslaugą, kuri apsaugo ne tik nuo internetu plintančių virusų, bet ir nuo telefone esančios informacijos panaudojimo jį pavogus ar pametus.“

Kad antivirusinė apsauga telefonams tampa ypač svarbi, dar kartą įrodė prieš porą mėnesių tarp Lietuvos mobiliojo ryšio klientų plitęs vadinamasis „Privet tut fotki“ virusas, platintas SMS žinutėmis. Antivirusinė apsauga ypač aktuali išmaniesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema, kuriems, pasak specialistų, yra sukuriama didžioji dalis interneto virusų. ESET duomenimis, 2012 m. buvo aptiktos 56 skirtingos kenkėjų šeimos, skirtos mobiliesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema.

Standartinė telefono antivirusinio paketo kaina metams – 45 Lt, tačiau klientai, išsimokėtinai įsigyjantys iš „Omnitel“ išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema ir mobiliuoju internetu, „ESET Mobile Security“ apsaugą metams gaus iš „Omnitel“ dovanų už simbolinę 1 cento kainą.

15minMAZAS

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *