Nulaužė žinomo muzikos atlikėjo Skrillex svetainę Stopkadras

Nulaužė žinomo muzikos atlikėjo svetainę

Įsilaužimai Saugumas

Šiandien iš Turkijos kilęs įsilaužėlis, pasivadinęs „eboz“ vardu, sugebėjo išvesti iš rikiuotės žinomo elektroninės muzikos atlikėjo Skrillex svetainę.

Skrillex.com svetainės lankytojai vietoje įprasto vaizdo išvydo paveiksliuką su pingvinais ir keletą užrašų anglų kalba (žr. nuotrauką). Įsilaužimo autorius jau pagarsėjo 2012 metais, kuomet padarė nepasiekiamomis virš 280 Pakistano svetainių, įskaitant „Apple“, „Microsoft“ ir „Google“. Tuomet buvo įsilaužta į DNS serverius. Svetainių lankytojai būdavo nukreipiami į „eboz“ tinklalapį, kurioje galėjo pasigrožėti tuo pačiu paveiksliuku su pingvinais.

Šį kartą „eboz“ nusitaikė ne į komercines kompanijas, bet žinomą elektroninės muzikos, „dubstep“ atlikėją Skrillex. Kibernusikaltėlis savo veiksmais nesiekia kokių nors politinių tikslų (tokių tikslų vedina veikia Sirijos elektroninė armija). Paspaudus nulaužtoje Skrillex.com nuorodą lankytojai patekdavo į kitą tinklalapį, kuriame turkų kalba buvo parašytas trumpas nekaltas tekstukas su frazėmis „linkėjimai draugams“ ir „mano namai visuomet su manimi, tarp draugų“.

Pats Skrillex gana ramiai reagavo į savo svetainės nulaužimą. „Twitter“ socialiniame tinkle jis patalpino trumpą žinutę: „Damn somebody hacked/jacked Skrillex.com haha“ („Velnias, kažkas nulaužė Skrillex.com Cha Cha“).

delfi-logo

 

Facebook Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *